Co je to outlet?

Líbí se Vám značková móda a nechcete za ni platit vysokou cenu? Nakupujte v outletu! Outlet na rozdíl od běžných obchodů nabízí značkové oblečení, boty, doplňky a vybavení domácností z právě dobíhajících kolekcí se slevou 30 - 90%.

Idea outletu, pocházející ze Spojených států amerických, brzy pevně zakořenila v Anglii. Odtud se pak přesunula do celé Evropy, včetně České republiky.

Překvapivě nízkých cen outlet dosahuje tím, že značkové obchody nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí. Jedná se o produkty, které ve svých domovských značkových prodejnách ustoupily nově přicházející kolekci. Pestrá paleta nejen módního zboží nabízeného v outletu tak obsahuje hodnotné kolekce mezinárodních top návrhářů, které jsou k dispozici za bezkonkurenční ceny.


Outlet, to je prodej světových značek
V Outletu naleznete velký výběr sportovního oblečení a oblečení pro volný čas nejoblíbenějších světových značek: Nike, Adidas, Puma, Reebok, O´Neil, Helly Hansen, Russell Athletic, Diesel, Levis, Lee Cooper, Gear, Pepe Jeans.

Z dámské módy jsou zde zastoupeny např. značky Mango, Mexx, OP Profashion, La Boutique de Claudette, Claire.dk, Sinéquanone.

Ti nejnáročnější zákazníci mají možnost zakoupit v outletu modely známých světových značek a návrhářů: Calvin Klein, Max Mara, Tommy Hilfiger, Frey Wille, Havrey, Pinko, Valentino, Jerem a další.

V Outletu si zákazníci mohou pořídit také vybavení do domácnosti např. od značek Rosenthal, Versace, Thomas, Preciosa, SCANquilt.

Co u nás nakoupíte
V outletu nakoupíte zboží více než 200 nejznámějších a dalších světových módních značek za diskontní ceny